Co všechno už o How I met your dad víme?

25. dubna 2014 v 8:40 | HIMYDka |  O seriálu
Zdravím a přináším malý přehled informací. :)

Seriál How I met your dad, by měl být tedy příběh o tom, jak matka vypráví příběh dětem o tom, jak potkala jejich otce. Spoustu lidí si mylně myslí, že se bude jednat o seriál, kde hlavní postavu ztvární Cristin Milioti, tzn. odtajněná matka původního seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Ovšem tato teze je úplným nesmyslem.

Jaké informace provázely zrod HIMYD, a jaké postavy v seriálu uvidíte? To se dozvíte v článku....
Poté, co byl zveřejněn návrh pro natočení spin-offu, se také šířily informace, že údajnou matkou, tedy hlavní postavou spin-offu má být dcera Teda Mosbyho (HIMYM), tedy matka jménem Penny. Přiznám se, že jsem byla touto informací mile překvapena, protože si myslím, že když už je to spin-off, měl by mít alespoň nějakou tu spojitost s dřívějším seriálem. Tato teze byla však vyvrácena.

Druhou mylnou informací byla ta, že hlavní parta seriálu How I met your Dad bude složena pouze z ženského pohlaví. Že budeme mít možnost nahlédnout do partičky složené jen z dam se ale také nepotvrdilo, protože v té době se už tak trochu provalilo jméno herečky, která ztvrání matku, a za nedlouho poté vyšla na světlo i jména dalších postav, do kterých byli obsazeni muži.

A tak je tady máme. Partičku pěti lidí složenou ze tří muží a dvou dam. Na internetu už ale kolují krásné zprávy, které obsahují malé nastínění postav a děje samotného.

  • Sally / matka (herečka Greta Gerwig)
Sally je živá, nepořádná a nepředvídatelná. Peter Pan v dámském kabátě, který nikdy nedospěl a neví, jak se svým životem naložit. Přemýšlí o tom, že se rozvede se svým manželem Gavinem. Proto požádá o radu a podporu své nejbližší přátele.  • Juliet ( ????? podle všeho herečka Krysta Rodriguez NEBO Tiya Sircar - podle nejnovějších informací spíše Tiya)
Nejlepší kamarádka Sally, která je okázalá, sexy a energická. Vede úspěšný módní blog. Je velmi ráda, když se dozví, že Sally chce skončit s nudným Gavinem.

Krysta Rodriquez----------------------------- Tiya Sircar

  • Danny ( herec Andrew Santino)
Starší a teplý bratr Sally, perfekcionistický právník, se který Sally nemá moc společného, ale i tak mají silné pouto. Sally je rozhodnutá se k Dannymu nastěhovat poté, co se rozejde s Gavinem a tím jejich vztah otestovat.


  • Todd (herec Drew Tarver)
Dannyho přitažlivý a společenský manžel a jeden z nejlepších kamarádů Sally z vysoké. Na rozdíl od Dannyho je velmi rád, že s nimi bude Sally bydlet.


  • Frank (herec Nicholas D'Agosto)
Vedoucí ajťák Julietiného módního blogu. Sexy nerd. Je zamilovaný do Sally, ale zatím je to jen jednostranný cit.Tak co na to říkáte? Líbí se vám to? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zikacek zikacek | 6. května 2014 v 11:50 | Reagovat

Zajímavé, docela se těším už teď :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama