Co všechno už o How I met your dad víme?

25. dubna 2014 v 8:40 | HIMYDka |  O seriálu
Zdravím a přináším malý přehled informací. :)

Seriál How I met your dad, by měl být tedy příběh o tom, jak matka vypráví příběh dětem o tom, jak potkala jejich otce. Spoustu lidí si mylně myslí, že se bude jednat o seriál, kde hlavní postavu ztvární Cristin Milioti, tzn. odtajněná matka původního seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Ovšem tato teze je úplným nesmyslem.

Jaké informace provázely zrod HIMYD, a jaké postavy v seriálu uvidíte? To se dozvíte v článku....
Poté, co byl zveřejněn návrh pro natočení spin-offu, se také šířily informace, že údajnou matkou, tedy hlavní postavou spin-offu má být dcera Teda Mosbyho (HIMYM), tedy matka jménem Penny. Přiznám se, že jsem byla touto informací mile překvapena, protože si myslím, že když už je to spin-off, měl by mít alespoň nějakou tu spojitost s dřívějším seriálem. Tato teze byla však vyvrácena.

Druhou mylnou informací byla ta, že hlavní parta seriálu How I met your Dad bude složena pouze z ženského pohlaví. Že budeme mít možnost nahlédnout do partičky složené jen z dam se ale také nepotvrdilo, protože v té době se už tak trochu provalilo jméno herečky, která ztvrání matku, a za nedlouho poté vyšla na světlo i jména dalších postav, do kterých byli obsazeni muži.

A tak je tady máme. Partičku pěti lidí složenou ze tří muží a dvou dam. Na internetu už ale kolují krásné zprávy, které obsahují malé nastínění postav a děje samotného.

  • Sally / matka (herečka Greta Gerwig)
Sally je živá, nepořádná a nepředvídatelná. Peter Pan v dámském kabátě, který nikdy nedospěl a neví, jak se svým životem naložit. Přemýšlí o tom, že se rozvede se svým manželem Gavinem. Proto požádá o radu a podporu své nejbližší přátele.  • Juliet ( ????? podle všeho herečka Krysta Rodriguez NEBO Tiya Sircar - podle nejnovějších informací spíše Tiya)
Nejlepší kamarádka Sally, která je okázalá, sexy a energická. Vede úspěšný módní blog. Je velmi ráda, když se dozví, že Sally chce skončit s nudným Gavinem.

Krysta Rodriquez----------------------------- Tiya Sircar

  • Danny ( herec Andrew Santino)
Starší a teplý bratr Sally, perfekcionistický právník, se který Sally nemá moc společného, ale i tak mají silné pouto. Sally je rozhodnutá se k Dannymu nastěhovat poté, co se rozejde s Gavinem a tím jejich vztah otestovat.


  • Todd (herec Drew Tarver)
Dannyho přitažlivý a společenský manžel a jeden z nejlepších kamarádů Sally z vysoké. Na rozdíl od Dannyho je velmi rád, že s nimi bude Sally bydlet.


  • Frank (herec Nicholas D'Agosto)
Vedoucí ajťák Julietiného módního blogu. Sexy nerd. Je zamilovaný do Sally, ale zatím je to jen jednostranný cit.Tak co na to říkáte? Líbí se vám to? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zikacek zikacek | 6. května 2014 v 11:50 | Reagovat

Zajímavé, docela se těším už teď :-)  :-)

2 MirkaRaws MirkaRaws | E-mail | Web | 27. července 2018 v 23:16 | Reagovat

Peels help to eliminate from most old amendments dermatological cover. exfoliation effective at any time, adapted for skin of any species. After superficial exposure disappear small wrinkles, skin becomes young, without wrinkles. Adaptation – three days. an Average peeling well copes wrinkles (expression, age, affects hardly noticeable pits, eliminates spots.
Recovery – seven days. Profound peeling conducting in the beauty hospitals. This is maximum efficient operation, however requires long period regeneration – up to month.
<a href=http://chemicalpeel.in/detailed-chemical-peel-aftercare-instructions>chemical peel aftercare instructions</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama